Визначити силу струму на ділянці кола, яка складається з константанового дроту довжиною 20 м і

перерізом 1,26 мм², якщо напруга на кінцях цієї ділянки 40 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Талгаткызы Анара.

Ответ: 5,1А

Объяснение:

Дано:

l=20м

S=1,26мм²

ρ=0,5 Ом*мм²/м

U=40В

------------------------

I-?

I=U/R

R=ρl/S=0,5*20/1,26=7,9 Ом

I=40/7,9=5,1А