5. Швидкість прямолінійного руху тіла під дією сили в 16H змінюється за законом у = 12-4t. Знайти

масу тіла.​

Ответы на вопрос

Отвечает Молькова Валерия.

Ответ: 4кг

Объяснение:

Дано:

V=12-4t

F=16Н

-------------

m-?

F=ma

m=F/a

a=(V)'=(12-4t)'=-4м/с²

m=16/4=4кг