Терміново!!!!!!!!! Тіло, що рухається рівноприскорено, пройшло за першу секунду 1 м, за другу – 2

м, за третю – 3 м. Яка початкова швидкість тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Ринат.

Ответ:

U₀=м/с 1с/1м= 1

Объяснение:

U₀=м/с 1с/1м= 1