2. Тіло занурили у морську воду. Виштовхувальна сила дорівнює 515 Н. Знайдіть об'єм тіла.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гасымов Канан.

Дано:

Fa=515 Н

ρм.в.=1030 кг/м³

g=10 Н/кг

Vт-?

Розв'язання:

Fa=ρм.в.×g×Vт

Vт=Fa/ρм.в.×g=515/1030×10=0,05 м³

Відповідь:Об'єм тіла 0,05 м³.