1. Визначте масу водню, що наповняє аеростат, об'єм якого 1500м³​


Ответы на вопрос

Отвечает Барышов Денис.
Відповідь:
133,92г
Пояснення:
Дано:
V=1500м^3
Vm=22,4л/моль
Мr=2г/моль
Розв'язання:
Ню=V/Vm=1500/22,4=66,96моль
m=ню×Mr=66,96×2=133,92г