Розрахуй різницю тисків у трубах водогону на нижньому поверсі будівлі і на поверсі, розташованому

вище першого поверху на 13 м. Вважай g = 9,8 Н/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Пекарская Аня.

Ответ: 127,4 кПа

Объяснение:


Отвечает Рощупкина Настя.

Ответ:

127,4 кПа

Объяснение:

P1 = pgh 1

P2 = pgh 2

P2-P1 = pgh 2 - pgh 1 = pg ( h2-h1) = 1000 кг/м3 *9,8 Н *13 = 127 400 Па

127,4 кПа