Площа дна каструлі дорівнює 0,13 м² тиск каструлі дорівнює 2 Па чому дорівнює сила​


Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.

Ответ:

F=p×S=0,26 Н

....... ......

Отвечает Декань Вова.

Дано:

S=0,13 м²

p=2 Па

F-?

Розв'язання:

Формула тиску p=F/S,

Звідси F=pS=2 Па×0,13 м²=0,26 Н

Відповідь:Сила дорівнює 0,26 Н.