40 Баллов Яку роботу виконає газ під час ізобарного збільшення об’єму від 30 до 50 л? Тиск газу

дорівнює 200кПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Ксения.

Дано:

V1=30 л=0,03 м³

V2=50 л=0,05 м³

p=200 кПа=200000 Па

A-?

Розв'язання:

A=p(V2-V1)=200000×(0,05-0,03)=4000 (Дж)

Відповідь:A=4000 Дж.