Яка сила тиску та тиск діють на опору площею 0,04 м^2 тіло, маса якого дорівнює 12 кг?​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Дано:

S=0,04м²

m=12кг

p-? F-?

Розвязок

p=F/S

F=mg

p=mg/S

F=12×10=120Н

p=12×10/0,04=3000Па

Відповідь: 120Н, 3000Па