❗❗❗❗срочно дам 20 балов❗❗❗❗ Яка сила прикладена до тіла масою 50 кг у горизонтальному напрямку,

якщо під дією цієї сили тіло рівномірно рухається горизонтальною поверхнею? Коефіцієнт тертя становить 0,3​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

150Н.

Объяснение:

u=0,3

m=50кг

a=0м/с²

g=10м/с²

F-?

Fтер=uN=u×m×g=0,3×50×10=150H

F=Fтер=150Н.