Посудина об'ємом 452 см3, наповнена 325,44 г рідини. Знайди густину цієї рідини. (При потребі

результат округли до сотих)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубышкин Никита.

Ответ: 0,72г/см³=720кг/м

Объяснение:

Дано:

V=245cм³

m=325,44г

----------------

ρ-?

ρ=m/V=325,44/452=0,72г/см³=720кг/м