Промінь світла переходить з води у скло. Кут падіння дорівнює 45⸰ . знайти кут заломлення.


Ответы на вопрос

Отвечает Пайвин Никита.

Ответ:

Дано:

nв=1,3

nc=1,6

d=45°

______

у-?

Объяснение:

sind/siny=nc/nb

siny=nb/nc*sind

siny=1,3/1,6*sin45°=0,5744

у=35°