Чому рівний коефіцієнт тертя, якщо сила тертя 20мн, а маса тіла 500г СРОЧНО, БУДЬ ЛАСКА!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Александр.

Ответ: 0,004

Объяснение:

Дано:

Fтр=20мН=0,02Н

m=500г=0,5кг

g=10Н/кг

-----------------

μ-?

Fтр=μmg

μ=Fтр/(mg)=0,02/(0,5*10)=0,004