Яка аріхмедова сила діє в повітрі на кулю об'ємом 200м³?


Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанов Насыр.
v=200m^3
p воздуха = 1,29 кг/м^3
Найти Fa
Fa=pgV=1,29*200*9,8=2528,4(h)