Який загальний опір трьох паралельно з'єднаних резисторів, якщо їх опори дорівнюють: R1 = 4 Ом, R2

= 24 Ом, R3 = З Ом? 0,625 Ом 31 Ом 31/3 Ом 1,6Ом 3/31 ОмСРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Ответ: 1,6 Ом

Объяснение:

Дано:

R1=4 Ом

R2=24 Ом

R3=3 Ом

---------------

R-?

1/R=1/R1+1/R2+1/R3=1/4+1/24+1/3=15/24

R=24/15=1,6 Ом