Терміново!!!!!!! Стиснена пружина жорсткістю k=120 H/м після вивільнення надає кульці масою m=3 г

швидкості руху 6 м/с. Визначте модуль x початкової деформації пружини( в см)​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

Ответ: 4см

Объяснение:

Дано:

k=120Н/м

m=3г=0,003кг

V=6м/с

-------------

х-?

kx²/2=mV²/2

x=√(mV²/k)=√(0,006*6²/120)=0,04м=4см