тіло об'ємом 500см³ під час плавання у воді витисняє 350см³ води.Чому дорівнює густина тіла?Чи буде

це тіло плавати в мастилі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Платкова Полина.
M=400г , V=350 см³.Густина тіла ρ1=m/V=400/350=1,5 г/см³. Густина води 1 г/см³. Отже тіло не плаває.