срочно даю 100 баллов!!!Якой найбільшої маси можна перевезти вантаж на плоту об`ємом 5 м3, якщо

густина дерева 600 кг/м3 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Луканина Инна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

р= 600кг/м³

V= 5м³

Знайти-m?

Розв'язання

p=m/V

m= p×V

m=600кг/м³×5м³=3000кг=3т

Відповідь: m=3000кг