Загальна напруга на ділянці кола 10 Β. Знайдіть напругу на одному резисторів, якщо напруга на

іншому 4 Β, резистори з'єднані послідовно​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Сергей.

Дано:послідовне з'єднання

U=10 В

U1=4 В

U2-?

Розв'язання:

При послідовному з'єднанні U=U1+U2,

Тоді U2=U-U1=10 В-4 В=6 В

Відповідь:U2=6 В.