на тіло занурене в рідину діє виштовхувальна сила 284Н . яка це рідина , якщо обєм тіла 0,04

кубічні метри

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Александра.

Ответ:

Закон Архімеда

F=pV

pV=F|:p

V=F/p

V=0,35/1020=~ 0.000343137...

Объяснение: