Вал електродвигуна здійснюе 480 обертів за хвилину. З яким періодом він обертаеться


Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Кирилл.

480об/хв=480/60с= 8 об/с
=1/Т
Т=1/ = 0,125 с.