Пж Обчислити кінетичну енергію автомобіля, маса якого дорівнює 2 т, що рухається зі швидкістю 10

м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Голотюк Артур.

Ответ:

Дано:

m=2т=2000 кг

v=10 м/с

E=mv^2/2

E=2000*10^2/2=200000/2=100000Дж=0,1МДж