Заповніть порожні клітинки в таблиці Фіз.величини: ———————— Сила струму ———————— ————————

———————- Символ для позначення: ——————— ——————— ——————— R ——————— Одиниця: ——————— ——————— Вольт ——————— ——————- Формула для визначення: ——————- ——————- ——————- ——————-

Ответы на вопрос

Отвечает Украинец Юля.

Відповідь: Сила струму : I ; Ампер ; I= a /t

Електрична напруга : U ; Вольт ; U= A/q

Електричний опір : R ; Ом ; R = u/ I

<3

Пояснення: