На якій відстані виявлено об'ект, якщо вiдбитий сигнал повернувся через 45 мс пiсля посилання?

Швидкість свiтла 3х10^8м/с. срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Надя.

Відповідь: 6750 км

Пояснення:

t=45 мс =4,5·10⁻² с

c=3·10⁸ м/с

____________

L - ?

L= ct/2 = 3·10⁸·4,5·10⁻²/2= 6,75·10⁶ м