Радіолакатор працює на частоті 6*10^8Гц.На якій відстані виявлено об'єкт , якщо відбитий сигнал

повернувся через 150мкс після посилання?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Аліна.
T=150 мкс=150•10^-6 cc=3•10^8 м/сs=vt=3•10^8•150•10-6=1200•10^2=120000 м. Это расст прошла электромагн волна туда-сюда. Значит до объекта d=s/2=120000/2=60000 м=60 км.