i 7. (26.) Яка маса каменя, що лежить на вершині скелі заввишки 75м і мас потенціальну енергію

3кдж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Губеров Владислав.

Ответ:

h = 75м

Ep = 3 кДж = 3000 Дж

g = 10

m - ?

________________________________

m = Ep/gh = 3000/10*4 = 75 кг