Автомобиль масою 2т рухаеться з швидкистю 36км/год. Яка його кінетична енергія


Ответы на вопрос

Отвечает Узакбаева Салтанат.

Дано:

m= 2 т= 2000 кг

v= 36 км/год= 10 м/с

__________________

Ek-?

Розв'язок:

Ek =  \frac{mv {}^{2} }{2}

Ek =  \frac{2000 \times  {10}^{2} }{2}  =  {10}^{5} Дж

Відповідь: 0,1 МДж