Скільки срібла виділиться під час електролізу протягом 100 с при силіструму 10 А.


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Кристина.

Відповідь: 1,1 г

Пояснення:

t=100 c

I = 10 А

k=1,1 ·10⁻⁶ кг/Кл

__________

m - ?

m=kIt

m=1,1·10⁻⁶ ·10·100=1,1 ·10⁻³ кг