Яку роботу потрібно виконати, щоб вантаж масою 1,5 кг підняти на висоту 4 м:


Ответы на вопрос

Отвечает Доронин Александр.

Відповідь:

60 Дж

Пояснення:

Згадаємо формулу: A=mgh, де  m – маса, g – прискорення вільного падіння, h – висота, А – робота. Підставимо значення, які дані з умов задач, для g візьмемо приблизне значення: \\10\frac{H}{kg}.

A=mgh=1,5*4*10=60