ЕРС джерела струму 30 В, його внутрішній опір 5 Ом. Знайти силу струму в колі, якщо зовнішня

ділянка споживає потужність 45 Вт

Ответы на вопрос

Отвечает Shvets Diana.

Ответ: 3А

Объяснение:

Дано:

E=30В

r=5 Ом

Р=45Вт

------------

I-?

E=I*(R+r)

P=I²R

{IR+5I=30

{I²*R=45

R=45/I²

45I/I²+5I=30

45/I+5I=30

45+5I²=30I

I²-6I+9=0

I1,2=[6±√(36-36)]/2=3А

R=45/9=5 Ом

U=E-Ir=30-3*5=15В