У мережу з напругою U = 110 включено послідовно два приймачі. Опір першого приймача R = 30 Ом.

Визначити опір другого приймача і напруг U1, U2 на затискачах приймача, якщо струм, що проходить через приймачі I = 2,5 A.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарофатова Габриэлла.

Відповідь:  14 Ом        75 В        35  В

Пояснення:


Отвечает Покатаев Виталий.

Відповідь:

Пояснення:

Маємо послідовне з"єднання двох резисторів, R1=30 Om(за умовою), R2-?        U1-?     U2-?

   рішення:    знайдемо загальний опір кола,маючи напругу на основних затискач(110V)  а також струм кола  I=2.5A

∑R=U/I⇒110/2.5=44 Om    тоді R2=∑R-R1=44-30=14 Om

U1=I*R1⇒2.5*30=75V

U2=I*R2⇒2.5*14=35V             перевірка ∑V=V1+V2⇒75+35=110