Прямолінійним шосе рівномірно рухається вправо автобус зі швидкістю 20 м/c. У момент початку

спостереження координата автобуса дорівнювала -200 м. Запишіть рівняння руху. Побудуйте графіки залежності швидкості руху від часу та координати від часу. Обчисліть координату та пройдений шлях через 30 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Камнев Никита.

Координата за 30 с.

x(30)=-200+20*30=-200+600=400 м.

Путь за 30 с.

S(30)=V*t=20*30=600 м.


Отвечает Рогатых Даша.

Ответ:

Объяснение:

Xo= -200 м

V = 20 м/с

t= 30c

X(t) = ?

V(t) = ?

S= ?

X = ?

X(t) = Xo + V*t = -200 + 20*t

V(t) = V = 20м/с

X(30) = -200 + 20*30 = 400м координата

S = X(30) - Xo = 400 - (-200) = 600 м Путь

Графики - красным цветом