Тіло рівномірно обертається на нитці у вертикальній площині по колу, радіус якого 1 м, здiйснюючи

три оберти за секунду. У момент ПРОХОДЖЕННЯ нижньої точки траекторії, нитка розривається. Визначити дальнiсть польоту тiла по горизонталі, якщо в момент відриву висота над землею 1,25 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Самоволькина Алина.

Ответ:

9,42 м

Объяснение:

v=3 Гц   R=1 м    h=1.25 м    s=?

===

u=ω*R=2*π*v*R

h=g*t²/2 ----> t=√(2*h/g)

s=u*t=2*π*v*R*√(2*h/g)=2*3.14*3*1*√(2*1.25/10)=9.42 м

====================================