Під час виконання лабораторної роботи учень визначив висоту тіла правильної форми 10 см, довжину

0,2 м , ширину 5 см. Який об’єм тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Сапунова Василиса.

Дано:

• a = 10 см = 0,1 м

• b = 0,2 м

• c = 5 см = 0,05 м

_______________

V - ?

Решение:

• Объём тела правильной формы:

V = abc

V = 0,1 · 0,2 · 0,05 = 0,001 (м³)

Ответ: объём тела равен 0,001 м³