Автомобіль рухається по колу радіусом 40 м. Чому дорівнює його доцентрове прискорення, якщо його

швидкість 72 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Юра.

Дано:

R=40 м

υ=72 км/год=20 м/с

αдц-?

Розв'язання:

αдц=υ²/R=20²/40=10 (м/с²)

Відповідь:αдц=10 м/с².