У ванну налили 80 кг води при температурі 10°С. Скільки води при температурі 100 °С треба додати

у ванну, щоб температура води в ній стала 25 °С? Масою ванни знехтувати.. с в = 4200 Дж/ (кг 0 С).

Ответы на вопрос

Отвечает Сачко Любовь.

Ответ:

Объяснение:

25 = 80*10+ 100 Х / Х + 80

25 = 800+100 Х/ Х +80

25 х + 2000 = 800 +100 х

-75 Х = -1200

х = 16л