допоможіть будь ласка дам 50 балів Алюмінієва каструля масою 1,5 кг містить 800г води за кімнатної

(20ºС). Скільки окропу потрібно долити в каструлю, щоб отримати температурою 45°С? воду з температури​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Вероника.

Ответ: 0,51кг

Объяснение:

Дано:

m1=1,5кг

m1=800г=0,8кг

с1=920Дж/кг°С

с2=4200Дж/кг°С

t1=20C

t2=100°C

t=45°C

---------------

m3-?

Qотданное=Qпринятое

Qпринятое=с1*m1*(t-t1)+c2*m2*(t-t1)=920*1,5*(45-20)+4200*0,8*(45-20)=118500Дж

Qотданное=с2*m3*(t2-t)

m3=Q/(c2*(t2-t)=118500/(4200*(100-45)=0,51кг