Чому рівна напруга між пластинами конденсатора електроємністю 0.5Ф, якщо електричний заряд на одній

пластині конденсатора +2 Кл, на другiй -2кл? (Треба записати "дано")

Ответы на вопрос

Отвечает Викторов Егор.

Ответ:

Объяснение:

C= 0,5 Ф

q= 2 Кл

___________

U - ?

C=q/U ⇒ U=q/C=2 Кл/0,5 Ф=

4 В; U2=