3 якою швидкістю їде автомобіль ( у кілометрах за годину та метрах за секунду), якщо відстань між

15 та 17 - кілометровими стовбчиками від проходить за 2хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Сокол Кирилл.

Ответ:

60км/год

18 2/3 м/с

Объяснение:

2 км він проїхав за 2 хв. За 1 хв проходить 1 км.

Тобто його швидкість 1 км/хв. Пепеводимо в інші одиниці вимірювання.

1*60=60(км/год)

1000/60=50/3=18 2/3 (м/с)