Помогите!!! Задача по физике!!! 7 класс! З якою швидкістю йде локомотив, якщо відстань між 125- і

127-кілометровими стовпчиками він про­ходить за 1,5 хв? Відповідь дайте у кілометрах за годину та метрах за секунду.

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Мария.
127-125=S=2 км, v=S/t=2/(1,5:60)=80 км/ч или 80*1000/3600=22,2 м/с