Невеликий предмет поставили на відстані 18 см від збиральної лінзи та отримали дійсне зображення на

відстані 36 см від лінзи. Чому дорівнювала фокусна відстань лінзи?

Ответы на вопрос

Отвечает Мыхалчыч Витя.

Ответ: 1/F=1/f+1/d F=f*d/(f+d); f=F*d/(d-F): d=F*f/(f-F)

Объяснение:

Отвечает Лис Вероника.

Ответ:

фото ниже

Объяснение: 1клетка= 1