перші 80 км тіло рухалось зі швидкістю 20 км/год а далі 5 годин рухався із швидкістю 15 км/год. Яка

сердня швидкість руху тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Генова Влада.

Ответ:

17,2 км/год

Объяснение:

V=S/t= (S1+V2•t2)/(t1+t2); t1=S1/V1=80/20=4 год; V=(80+15•5)/(4+5)=17,2 км/год