Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 4 кг срібла на 10 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Абу.
Дано:
m=4 кг (за умовою)
Δt=10°C (за умовою)
c=250 Дж/кг °С (за довідником)

Q=?

Розв’язок:

Кількість тепла розраховується по формулі Q=c*m*Δt
Q=4*10*250=10000 Дж=10 кДж
Відповідь: Q=10 кДж

Нехай щасти !