Тягарець, який підвищений до пружини, коливається вертикально з періодом = 0,5 с. Визначить

жорсткість пружини. Маса тягарця = 0,2 кг. (32 Н⁄м) Дам 100 балов,помогите срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 32Н/м

Объяснение:

Дано:

Т=0,5с

m=0,2кг

-------------

k-?

Т=2π√(m/k), где:

m-масса грузика;

k-жесткость пружины.

Отсюда:

k=4π²*m/Т²=4*3,14²*0,2/0,5²=31,55Н/м=32Н/м