Автомобіль 1,5 години рухався зі швидкістю 20м / с , а потім 4,5 години зі швидкістю 36 км / год .

Знайти середню швидкість руху .

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Даша.

Ответ:

20м/с =72000м/с=72 km/h

72 + (72÷2) = 108 km это он проехал за 1,5ч

36×4.5=162 km за 4.5 часа

s = 270;t = 6 час;u = 75(м/мин)

средняя скорость 75 (м/мин)