Помогите плиз1!!!!111!!11!1 Тепловий двигун із потужністю 24 кВт за 1 год роботи витратив 12 кг

дизельного палива. Визначте ККД двигуна (відповідь надайте у відсотках та округліть до десятої).

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Варя.

Дано:

N = 24 кВт = 24 000 Вт

t =  1 год = 18 000 с

m = 12 кг

q = 42,7 МДж/кг = 42,7 × 10⁶ Дж/кг

------------------------------------------------------

η - ? ККД

Розв'язок:

А = N × t = 24 000 × 18 000 = 432 000 000 (Дж) = 4,32 · 10⁸ Дж

Q = q × m = 42,7 × 10⁶ × 12 = 5,12 × 10⁸ (Дж)

η = (А : Q) × 100% = (4,32 × 10⁸ : 5,12 × 10⁸) · 100% ≈ 84%