Яка частота обертання бiльша: 1200об/хв чи 20 об/с? (2 бали) 5. За 5 хв маятник здійснив 450

коливань. Яким є період коливань цього маятника? (2 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Дирда Катя.

Ответ:

1. якщо перевести 1200 об/хв в об/с, то вийде 20. відповідь: дві частоти одинакові та рівні, або

1200 об/хв=20об/с

2. T=t/N=300/450=0.6666 с.