Колесо велосипеда за 1,5 хв здійснює 90 обертів. Яким є період обертання колеса? Відповідь подайте

у секундах. Поможіть пжБуду дуже вдячний!!

Ответы на вопрос

Отвечает Алхимова Виктория.

Відповідь: 1 с

Пояснення:


Отвечает Войнило Даниил.

Ответ: 1 c⁻¹

Объяснение:

t = 1,5хв = 90с

T = t / N = 90 / 90 = 1 c⁻¹