скільки газу треба спалити щоб нагріти 3л води від 20градусів до температури кіпіння якщо на її

нашрівання витрачаеться 60% енергії

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Виктория.

Відповідь:Дано:

m = 3кг

t = 20°С

Найти: m гасу - ?

q m гасу = c m воды t

m гасу = c m воды t / q = 4200 Дж / кг°С * 3 кг * 20°С / 46 * 10^6 Дж / кг = 42 * 10² * 3 * 20 *10^-6 / 46 = 54.7 * 10^-4кг = 5,47г.

Пояснення: