!!!ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА!!! Потенціальна енергія тіла що піднято на висоту 20 м дорівнює 980 Дж.

Знайти масу тіла. Нужна ПОЛНАЯ задача, НЕ ТОЛЬКО ОТВЕТ

Ответы на вопрос

Отвечает Бодещенко Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

h = 20м

А = 980 Дж

Найти: m - ?

А = m * g * h звідси маємо:

m = A/(h*g) = 980 /(20 * 10) = 4,9 кг